На головнуКонтакти
Структура ОТГ
E-data витрати
Combined Shape

Як безпечно користуватися сервісами онлайн-оплати

27.09.2019

Сервіси онлайн-оплати обслуговують додатки і сайти, через які можна замовити послуги чи товари. Для проведення оплати через сайт або додаток потрібно натиснути кнопку “сплатити”, після чого з’являється форма для заповнення. Серед даних, які потрібно ввести:

• номер картки, термін її дії, CVC/CVV2;
  • суму, яку бажаєте перевести надавачу послуги (інколи заповнюється автоматично);
  • призначення платежу;
  • номер телефону.

Натомість, ні в якому разі не повідомляйте при здійсненні оплати послуг онлайн такі дані:

• номер рахунку;
  • МФО банку (шестизначний код, який використовується для ідентифікації банківських установ в Україні);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків / ідентифікаційний код юридичної особи;
  • ПІН-код, кодове слово (слово-пароль).

При наявності такої вимоги від системи оплати радимо відмовитись від оплати послуги. Крім того, будьте обережними з розповсюдженням своїх персональних даних (ПІБ, місця проживання, дня народження та ін.) під час купівлі товарів та послуг в Інтернеті.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

2018 © Усі права захищено
Combined Shape