Враховані пропозиції громадян до бюджету 2019

Автор пропозиції

Рішення щодо пропозиції

Сума

Зобов’язати керівників установ (державних, приватних) показати всім громадянам, що Скалат - дійсно патріотичне місто і вивісити державні прапори, щоб кожний з нас пишався своїм містом і щоб ми стали зразком для других.

Сайко В.З.

закуплені  і вивішені державні прапори по Скалатській ОТГ.

1194 грн.

Щоб на вул. Тернопільській було проведено підключення води

Лещишин Любомира Адамівна

вода по вул.Тернопільській проведена за кошти м/р та мешканців

500тис.грн.

Дайте будь ласка одну людину з комунального щоб постійно прибирала в с.Остап’є і обкошувала кладовище

Бугель Іван Андрійович

працівники МКП Комунальник прибирають і обкошують кладовища не тільки с.Остапє, а цілої ОТГ.

Дороги попідсипати до села та по селі

Олійник Г.О.

регулярно підсипаються дороги по селах ОТГ.

Побудувати нову автобусну зупинку, навести порядок з розкладом руху. Відремонтувати дорогу

Музичка В.М.

згідно рішення сесії №1708 від 04,03,2019р.взято на облік нежитлову будівлю автобусної станції м.Скалат; опубліковане оголошення в газеті Гомін Волі №11 від 15,03,2019р.; взято витяг з Державного реєстру від 07,03,2019р..

Прошу відремонтувати дорогу по вул. Незалежності. Упорядкувати сміттєзвалище. Вивіз сміття. Організувати по будівництву асфальтного (міні) заводу

Дутчак Михайло Антонович

В 2018 році проведено ремонт по вул.Незалежності за кошти інфраструктури. Збір та вивіз сміття проводиться кожної п’ятниці працівниками МКП.

2,718 тис.грн - субвенційні кошти, 885 тис.грн. - місцеві кошти.

Перекрити центр міста, щоб не їздили вантажні машини. Ремонт дороги вул. Незалежності. Виплачувати 20% надбавку за престижність праці працівникам позашкільної освіти!

Костюк Оксана Степанівна

Встановили дорожні знаки в центрі міста щоб не їздили вантажні машини. Ремонт по вул.Незалежності зроблений. Згідно рішення №1612 від 14,02,2019р.були виділені кошти на виплату надбавки в розмірі 20% за престижність праці працівникам позашкільної освіти.

100тис.грн. - надбавка,23 тис. грн - дорожні знаки

Ремонт дороги

Гардіяш О.В.

проведено ремонт дороги по вул.Коновальця, Незалежності в м.Скалат.

199 тис.грн - Коновальця

Прошу керівництво міської ради відремонтувати дороги в межах вашої компетенції і зробити по всіх населених пунктах громади вудичне освітлення

Китай Любов Олексіївна

Міська рада ремонтує дороги в межах нашої компетенції, та зроблено вуличне освітлення в с.Поплави і с.Теклівка.

90 тис.грн.

Ремонт дороги по вул.Коновальця

Бучко О.В., Квасігрох (вул.Коновальця)

зроблено поточний ремонт по вулиці Коновальця

199 тис.грн.

Доробити фонтан біля міської ради. Зробити дорогу до садіку. Відкрити кав’ярню. Відкрити готель(можливо там, де кінотеатр. Намалювати зебри на дорогах, які добре видно. Поставити мусорні баки, удосконалити вивіз сміття.

Голояд Оксана Ярославівна

Зебри на дорогах намалювали. Вивіз сміття удосконалили.

14000-дорожня розмітка

Акція «Впливай на бюджет своєї громади!» проводилась Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» спільно з Скалатською міською радою в рамках програми DOBRE «Доброчесні громади».

Такий зворотній зв’язок не лише сприяє взаємній довірі, а й самодисциплінує. Адже публічно озвучене – більш ймовірно що буде виконане:)