Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Оголошення
19.10.2018

 17 жовтня 2018 року спільно з  громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!»  в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE відбулося публічне представлення "Бюджету для громадян за 2018 рік"  Скалатської ОТГ.    В ході вуличної акції мешканці громади отримали усні консультації та роз’яснення стосовно місцевого бюджету: обсяг, джерела наповнення та напрямки витрат міських і державних коштів, просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань, а також залишили свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік.

       За результатами проведення акції було роздано 300 інформаційних буклетів з бюджетних питань Скалатської ОТГ та отримано 54 бюджетні пропозиції на наступний 2019 рік. При поданні пропозицій жителі громади особливу увагу приділили такому напрямку як ремонт доріг громади (32 пропозиції) а також виділили ремонт вул.Коновальця у м.Скалат (9 пропозицій).

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше