Власний дім

15.06.2022

Шановні громадяни, які потребують поліпшення житлових умов у сільській місцевості!

Діє обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «ВЛАСНИЙ ДІМ», яка реалізується шляхом надання довготермінових пільгових позик сім’ям, які проживають у селі на будівництво, добудову, купівлю житла та його інженерне забезпечення на 2021-2025 роки.

Умови кредитування:

1.Розмір кредиту:

до 400,0 тис. грн – нове будівництво;
до 250,0 тис. грн – добудова, реконструкція житла;
до 300,0 тис. грн – придбання житлових будинків;
до 100,0 тис. грн – спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

2.Відсоткова ставка:

3% річних (багатодітним сім’ям, військовослужбовцям – 0% річних).

3.Термін кредитування:

до 20 років;

до 30 років – молодим сім'ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім'ям (мати (батько) віком до 35 років).

4.Перший внесок: 0 грн.

5.Платоспроможність:  достатній рівень платоспроможності, який визначається фондом з врахуванням всіх джерел доходу позичальника і всіх членів його сім’ї (сукупного доходу сім’ї). Платіж по кредиту <= Дохід сім'ї - Прожитковий мінімум на кожного члена сім'ї.

6.Проживання та робота: проживання в сільській місцевості та робота на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, в особистих селянських господарствах, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах.

7.Вікові обмеження: від 18 років і до досягнення пенсійного віку.

Контактна інформація:

Тернопільський обласний фонд підтримки  індивідуального житлового будівництва на селі

Тел.: (0352) 52-78-16, (067) 67-25-118,

e-mail: fondseloteua@gmail.com