Вітання до Дня Збройних сил України

Пресрелізи
06.12.2020

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята. Саме на Вас покладена священна місія - боронити рідну землю і забезпечувати мир у Державі. У цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу рідну землю. Бажаємо всім захисникам і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту і нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні!

Зі святом Вас, дорогі захисники України!

З повагою,

голова Скалатської міської ради