Гарячі новини

15 грудня о 10:00 год відбулося засідання виконавчого комітету.

Розглянули 3 заяви з надання одноразової грошової допомоги від жителів громади.

Доповідала головний спеціаліст з соціальної роботи відділу соціального захисту населення Тетяна Самуляк.

Погоджено звернення щодо надання дозволу на виготоалення проектно-технічної документації для газифікації житлового будинку в м. Скалат по вул. Чорновола, 3.

Доповідав керівник відділу житлово-комунального господарства Михайло Китай.

Погодили звернення від керівника Скалатського територіального центру надання соціальних послуг щодо прийняття на обслуговування одиноких осіб похилого віку.

Доповідала керівник Скалатського територіального центру надання соціальних послуг Лілія Крамаренко.

Схвалено програми:

• Програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Скалатської ТГ на 2021-2022 роки.
  • Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Скалатській ТГ на 2021-2022 роки.
  • Програму із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Скалатської ТГ.
  • Програму організації та проведення громадських робіт по Скалатській міській раді на 2021-2022 роки.

Доповідала керівник економічного відділу Галина Савончак .

• Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Скалатської міської ради, ТГ на 2021 рік.

Доповідав керівник відділу житлово-комунального господарства Михайло Китай.

• Програму розвитку культури Скалатської міської ради на 2021 рік.

Доповідав керівник відділу культури Олександр Маліцький.

Схвалено проект бюджету Скалатської міської ТГ на 2021 рік.

Доповідала керівник фінансового відділу Галина Дацків.

Погоджено зміни до фінансового плану НКП "АГП СМР" на 2020 рік.

Доповідав директор НКП "АГП СМР" Арсен Луків.