Відбулося позачергове засідання сесії Скалатської міської ради восьмого скликання

Гарячі новини
14.01.2021

13 січня відбулося позачергове засідання сесії Скалатської міської ради восьмого скликання на якому було затверджено звернення депутатів щодо підвищення тарифів на газ, його транспортування, та електроенергію.

Депутатський корпус затвердив кандидатуру Сень О.М. на посаду старости Колодіївського старостинського округу, після чого її було введено у члени виконавчого комітету Скалатської міської ради.

Затвердили покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій та написання актів обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян на старост старостинських округів.