Відбулося четверте пленарне засідання 1 сесії Скалатської міської ради восьмого скликання

18.12.2020

17 грудня о 14:00 відбулося четверте пленарне засідання 1 сесії Скалатської міської ради восьмого скликання.

Затверджено програми:

• Програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Скалатської ТГ на 2021-2022 роки.
  • Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Скалатській ТГ на 2021-2022 роки.
  • Програму із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Скалатської ТГ.
  • Програму організації та проведення громадських робіт по Скалатській міській раді на 2021-2022 роки.
  • Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Скалатської міської ради, ТГ на 2021 рік.
  • Програму розвитку культури Скалатської міської ради на 2021 рік.

Сесією Скалатської міської ради було розглянуто та прийнято рішення для 71 заяви від громадян для надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних  ділянок та затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок.

Покладено обов'язки із вчинення нотаріальних дій на старост, та введено у склад виконавчого комітету Хруща А.С. - старосту Новосілківського старостинського округу.