Відбулася перша сесія Скалатської міської ради восьмого скликання

Гарячі новини
27.11.2020

25 листопада 2020 року відбулося перше засідання сесії Скалатської міської ради восьмого скликання. На якому головою Скалатської міської територіальної виборчої комісії Бінчаровською Т.А. було оголошено результати місцевих виборів від 25.20.20. За результатами яких, головою Скалатської міської ради було обрано Савончака П.В., а також  оголошено склад депутатського корпусу в кількості 26 осіб.

Сесією Скалатської міської ради восьмого скликання було затверджено постійні депутатські комісії:

1. Комісія з питань планування  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Хрущ Н.Г - голова.

Члени комісії:Кец Р.М., Шуб'як І.О., Гураль В.Б., Іщук М.В..

2. Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров'я, освіти, молоді і спорту:

Скібньовський А.Т. - голова.

Члени комісії: Голуб В.О., Хлистун У.Б., Пашкевич Д.Р., Мазур В.І..

3. Комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, зв'язку та сфери послуг:

Чуй П.П. - голова.

Члени комісії: Фойт І.М., Кузняк В.М., Дацків В.П., Зіменко А.В..

4. Комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, охорони природи:

Сарабун С.Й. - голова.

Члени комісії: Потерайко М.Б., Поруцька М.Я., Голояд П.І., Качор В.П..

5. Комісія з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, егламенту та етики:

Гирон Т.В. - голова.

Члени комісії: Мудрий М.Л., Дацків О.В., Сень О.М., Смоляк Ю.Є..

В результаті таємного голосування секретарем Скалатської міської ради було обрано Магмет С.М..

За результатами відкритого голосування, було обрано керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Скалатської міської ради - Левицьку М.В..

Рішенням сесії Скалатської міської ради було затверджено старостинські округи:

1. Подільський старостинський округ з центром в селі Поділля, до складу якого входитьнаселені пункти: село Поділля, село Хоптянка.

2. Остап'ївський старостинський округ з центром в селі Остап'є, до складу якого входить населений пункт: село Остап'є.

3. Кривенський старостинський округ з центром в селі Криве, до складу якого входять населені пункти: село Криве, село Поплави.

4. Магдалівецький старостинський округ з центром в селіМагдалівка, до складу якого входять населені пункти: селоМагдалівка, село Теклівка, село Митниця.

5. Зарубинецький старостинський округ з центром в селі Зарубинці, до складу якого входить населений пункт: село Зарубинці.

6. Городницький старостинський округ з центром в селі Городниця, до складу якого входить населений пункт: село Городниця.

7. Новосілківський старостинський округ з центром в селіНовосілка, до складу якого входить населений пункт: селоНовосілка.

8. Староскалатський старостинський округ з центром в селі Старий Скалат, до складу якого входить населений пункт: село Старий Скалат.

9. Полупанівський старостинський округ з центром в селіПолупанівка, до складу якого входить населений пункт: селоПолупанівка.

10. Колодіївський старостинський округ з центром в селіКолодіївка, до складу якого входить населений пункт: селоКолодіївка, село Панасівка.

За подання міського голови Савончак П.В. сесією міської ради  було затверджено наступні кандидатури на посаду старост старостинських округів:

1. Подільський старостинський округ - Дронга О.П.,

2. Остап'ївський старостинський округ - Попівчак М.М.,

3. Кривенський старостинський округ - Валійон О.Г.,

4. Магдалівецький старостинський округ - Зимак З.М.,

5. Зарубинецький старостинський округ - Лабатюк Б.Д.,

6. Городницький старостинський округ - Щебивовк І.О.,

7. Староскалатський старостинський округ - Дунас Г.І.,

8. Полупанівський старостинський округ - Марко М.М.,

9. Колодіївський старостинський округ - Барановська М.М.

У зв'язку з відсутністю кандидатури на посаду старости Новосілківського старостинського округу, головою Скалатської міської ради було вирішено 04 грудня 2020 року провести громадські слухання: "Про визначення кандидатур на посаду старости Новосілківського старостинського округу".