На головнуКонтакти
Структура ОТГ
E-data витрати
Combined Shape

До уваги мешканців громади!

06.09.2019

У зв'язку із вибухом, який пролунав 4 вересня о 07:50 на подвір'ї приватного будинку по вул. Тернопільська у с. Петрики ( де є постраждалі) Підволочиський ВП Головного управління Національної поліції в Тернопільській області доводить до відома жителів і гостів Скалатської ОТГ. У разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід додержуватися наступної послідовності дій:

• негайно припинити будь-які зайві дії поруч з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку;
  • звернути увагу оточуючих людей на небезпеку та ініцювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше 100 м. При цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не проовокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні зони літнім людям, дітям та інвалідам;
  • терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та рятувальні служби за телефонами "101", "102" та дати максимально-детальнийм опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape