Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

26 січня відбулася робоча зустріч адміністрації Скалатської міської ради, депутатського корпусу з представниками ТОВ «Німецько-Українського підприємства «БРАУН ІНДАСТРІАЛ ТЕХНОЛОДЖІ» для обговорення можливої співпраці

Гарячі новини
27.01.2021

26 січня відбулася робоча зустріч адміністрації Скалатської міської ради, депутатського корпусу з представниками ТОВ «Німецько-Українського підприємства «БРАУН ІНДАСТРІАЛ ТЕХНОЛОДЖІ» для обговорення можливої співпраці.

Підприємство зацікавлене в будівництві заводу з переробки відходів що біологічно розкладаються. 

Голова міської ради вирішив 02 лютого скликати громадські слухання щоб обговорити з населенням ліквідацію сміттєзвалища та можливості будівництва заводу з переробки відходів, що біологічно розкладаються на території існуючого сміттєзвалища (вул. Грушевського, 92, м. Скалат).

 

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше