15 вересня 2020 року відбудеться сесія Скалатської міської ради

Порядок денний:
1.Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2020 р.№ 2525 «Про міський бюджет»
Доповідає: Дацків Г.Б. – керівник фінансового відділу.
2.Про підсумки виконання міського бюджету за І півріччя 2020 року.
Доповідає: Дацків Г.Б. – керівник фінансового відділу.
3.Про внесення змін в структуру та штатний розпис Скалатської міської ради.
Доповідає: Кошмаринська О.Й. – головний спеціаліст міської ради
4.Про внесення змін до Програми про впорядкування безоплатного і пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та порядок забезпечення осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами.
Доповідає: Голик Х.- юрисконсульт міської ради.
5.Про внесення змін до Програми стимулювання громадян Скалатської ОТГ направлених Тернопільським ОМВК для проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України в 2020 році і затвердження в новій редакції.
Доповідає: Мартинюк Б.Ф. – керівник ВОС
6.Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою згідно заяв громадян. Доповідає: Левицька М.В. – керівник відділу земельних відносин та комунальної власності.
7.Про затвердження технічних документацій із землеустрою згідно заяв громадян
8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадян
9. Розгляд заяв громадян про виділення земельних ділянок.
10.Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Староскалатської сільської ради.
Про включення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 11.0356га в перелік об’єктів несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу через аукціон