Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Скалатська    міська   рада оголошує конкурс щодо відбору  суб′єктів  оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки комунального майна.

Оголошення
13.05.2022

Частини нежитлового приміщення  ---  площею 35,2 кв. м ,  за адресою:47850 с.Магдалівка,вул.П.Мстислава,2.Тернопільського р-ну,Тернопільської обл.

Частини нежитлового приміщення  ---  площею 24,4 кв. м ,  за адресою:47850 с.Теклівка,вул.Л.Українки,8. Тернопільського р-ну,Тернопільської обл.

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку розміру орендної плати з метою укладання  договору оренди комунального майна .

 

Дата оцінки: 26.05.2022 року.

 

Замовник робіт з оцінки об’єкта –Скалатська міська рада.

 

Платник робіт з оцінки об’єкта – Скалатська міська рада.

 

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Скалатської міської ради, затвердженої рішенням Скалатської міської ради  № 1172  від 07.09.2021 року.

 

До участі в конкурсі по оцінці об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років за напрямом 1.«Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1.«Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до нього.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строку виконання робіт (у календарних днях), підписаної керівником претендента та скріпленої печаткою (у разі її наявності).На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. На конверті, в якому міститься конкурсна пропозиція, слід додатково зазначити «Конкурсна пропозиція».

 

 

Претендент подає до конкурсної комісії наступні підтвердні документи:

1.Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно Додатку №5 до Положення) не пізніше ,ніж за три робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу(включно);

2.Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

3.Копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

4.Інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо) (згідно додатку №6 до Положення);

5.Документи, що підтверджують досвід учасника конкурсу та оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із таким учасником конкурсу та будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку і висновку про вартість об’єкта оцінки, з оцінки об’єкта оцінки (копії актів приймання-передавання робіт з оцінки об’єкта оцінки).

 

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 2200грн.

Строк виконання робіт – 5к.д.

Місце знаходження комісії та робочої групи:47851 м.Скалат,вул.Грушевського,2. Тернопільського р-ну,Тернопільської обл.

Кінцевий термін подання конкурсної документації_____23.05.2022р_________________________.

Конкурс відбудеться  26 травня 2022 року о 10:00 за адресою: 47851 м.Скалат ,вул.Грушевського,2 . Тернопільського р-ну,Тернопільської обл.

Телефон для довідок: 0974717389 Галина Володимирівна.

Електронна пошта:  land@skalatmr.gov.ua.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше