Шановні жителі громади!

05.06.2020

Ми Всі любимо нашу громаду, в якій живемо.

В громаді близько 9000  працюючого населення віком від 20 до 60 років.

З них  30%  жителів утримують громаду, сплачуючи податки.

Кожен з нас, проживаючи в громаді, має долучитися до життя в Скалатській ОТГ, оскільки 30 % населення не в змозі  утримати  громаду та її розвивати, тому що  потрібні  кошти та людські ресурси.

Тому, для повноцінного розвитку Скалатської ОТГ активними в житті громади мають бути всі 100 % жителів, які проживають в громаді.

Нажаль, статистика показує, що орієнтовно 30 % роблять свій внесок в громаду.

Просиможителів громади активно долучатися  до особистого внеску в розвиток Скалатської  громади віком від 20 до 60 років.

Дякуємо і надіємося на плідну співпрацю.

Просимо подавати свої пропозиції та зауваження для спільної роботи в громаді.

Про заходи співпраці повідомимо додатково.

Слідкуйте за сайтом громади та Фейсбук сторінкою.