Щиро дякуємо за допомогу!

Подяка
23.12.2020

Жителі Скалатської ТГ висловлюють щиру подяку Народному депутату України від 164 виборчого округу - Ігорю Василіву та депутату Тернопільської обласної ради - Петру Ваську за сприяння в реалізації проєктів соціально-економічного розвитку окремих територій у 2020 році:

• реконструкція ігрового дитячого майданчика для с. Остап'є;
  • реконструкція ігрового дитячого майданчика для с. Полупанівка;
  • реконструкція спортивного дитячого майданчика для с. Полупанівка;
  • реконструкція спортивного дитячого майданчика для с. Остап'є.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань, нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!