Про проведення громадських слухань в с.Криве

14.05.2021

У відповідності до ст. 13, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положення «Про громадські слухання Скалатської міської ради ОТГ», згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року, ст.3, ст.10, ст.15, ст.17 Закону України « Про доступ до публічної інформації», з дотриманням протиепідемічних заходів:

Призначити громадські слухання 21 травня 2021 року  о 14.00 год.,в Кривенському сільському клубі з порядком денним:

1.1. Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність плошею 0,1500 га – для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за раунок земель комунальної власності(землі загального користування) на території Кривенської сільської ради.

1.2. Різне.

2.Ініціатор проведення громадських слухань – міський голова – Савончак П.В.

3.Відповідальними за підготовку  громадських слухань призначити:

Магмет С.М. – секретаря Скалатської міської ради;

Левицьку М. В. – керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Скалатської міської ради;

Олексюк С.Л. – т.в.о. керівника відділу земельних відносин та комунальної власності;

Китай М.І. – керівник відділу житлово-комунального господства;

Заблоцьку І. Л.   - керівника загального відділу;

Запрошені особи:

- громадськість;

- депутати міської ради;

- члени виконавчого комітету міської ради;

Підсумки громадських слухань винести на розгляд сесії для прийняття відповідного рішення.

6.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.