Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Припинення прийому громадян.

Оголошення
16.03.2020

У зв’язку із прийняттям рішення Кабінету Міністрів України від 12 березня 2020 року про введення строком на три тижні превентивних заходів через загрозу епідемії короновірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19 повідомляємо про припинення проведення прийому громадян відділом «Підволочиське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги до 03 квітня 2020 року включно. Також буде припинено проведення правопросвітницьких заходів, мобільних та дистанційних консультаційних пунктів.

Проте громадяни мають можливість отримати необхідну інформацію (консультацію, роз’яснення) у формі онлайн-консультування та телефонного зв’язку.

Прохання звертатися за телефоном: (0343) 2-10-19, +38 (097) 87 36 555 або ж на електронну адресу  Підволочиського бюро правової допомоги <pidvolochyske@legalaid.te.ua >.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше