Потрібні працівники

Скалатська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад

Головного спеціаліста  бухгалтерського відділу -  1 штатна одиниця;

Головного спеціаліста соціального захисту населення -  1 штатна одиниця;

Вимоги до претендентів:

•  бути громадянином України,
  • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; бакалавра;
  • бажаний досвід роботи в органах місцевого самоврядування  2 роки;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати з персональним комп’ютером;

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії

Скалатської міської ради  такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • копії документів про освіту;
  • копія трудової книжки ;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • медичну довідку про стан здоров’я (форми 122-2/0; та форми 140/0);
  • дві фотографії 4х6 см;

Крім подання вищевказаних документів на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції» .

Документи приймаються  протягом 30 календарних  днів (до 30квітня 2021року)  з дня  оголошення конкурсу за адресою: Тернопільська область  Скалат,вул. Грушевського 2.     Тел.(03543)3-16-07.

Петро Савончак