Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Подяка підприємцям - благодійникам

Новина
21.12.2019

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая – чудотворця, заступника бідних та знедолених, захисника дітей, а також покровителя мандрівників. Саме тому, у цей день є дуже символічним проведення різних святкових програм для дітей. Вихованці Скалатського будинку школярів підготували цікаву та захоплюючу святкову програму для дітей. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти учасників АТО, завдяки підтримці підприємців-благодійників, отримали солодкі подарунки та незабутні враження від перегляду святкової програми.

Скалатська міська рада висловлює щиру вдячність усім підприємцям: Кредитна спілка «Кредит – ФОС»,ФОП Зубик Іван, ФОП Галан Ірина, ФОП Галан Ярослав, ФОП Блятник Степан, ФОП Паляниця Ярослав, ТДВ «Шустов-Спирт»(Глинський Арсен), ТОВ «Кар’єр Городниця», ФОП Журавель Анатолій, ТОВ «Скала-Дар» Ковальчук Ігор за участь у благодійній акції для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників антитерористичної операції «Миколай про тебе не забуде». Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка потребуючим. Також вдячні вихованцям будинку школярів за святкову програму та гарний настрій.

Висловлюємо щиру подяку Барановській Лєні, яка передала дорогоцінні подарунки для 6 сімей громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію дітям.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою, колектив Скалатської міської ради та дітки громади.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше