Організація рятувальних та інших невідкладних робіт

12.04.2022

Відповідно до статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" передбачено запровадження трудової повинності для працездатних осіб, не залучених до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і не заброньованих за підприємствами, установами та організаціями на період дії воєнного стану з метою виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які виникли в період дії воєнного стану. З метою належної організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій воєнного характеру пропонуємо утворення добровільних формувань цивільного захисту для проведення робіт, що не потребують відповідної фахової підготовки. Інформуємо, що на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі "Я прагну стати добровольцем" є можливість заповнення анкети про включення в добровольчі формування цивільного захисту (ДФЦ3) Скалатської територіальної громади. Всіх бажаючих взяти участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт (у разі необхідності) просимо повідомляти в відділ цивільного захисту Скалатської міської ради.