Оголошується конкурс на заміщення посади на контрактній основі: Директора Скалатської дитячої музичної школи

Оголошується конкурс на заміщення посади на контрактній основі:

Директора Скалатської дитячої музичної школи

Загальні вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи в галузі культури – не менше 3 років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

Заява про участь у конкурсі на посаду керівника закладу культуриз наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

Особистий листок обліку кадрів;

Автобіографія;

Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

Копія документа про освіту;

Копія трудової книжки;

Два рекомендаційні листи довільної форми;

Мотиваційний лист довільної форми;

Фотокартки 6×4(2 шт.);

Проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), засвідчують за місцем роботи.

Документи приймаються до 11 січня 2021 року за адресою: проспект Т.Шевченка, 3, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Скалатської міської ради (Скалатський міський будинок культури).

Перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника закладу культури (розгляд поданих документів) відбудеться 21 січня 2021 року о 15.00 год. за адресою: вул.Грушевського,2 (Скалатська міська рада).

Друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника закладу культури (співбесіда з кандидатами) відбудеться 28 січня 2021 року о 15.00 год. за адресою: вул.Грушевського,2 (Скалатська міська рада).

Довідки за телефоном (03543)3-16-03