27.05.2022

На виконання розпорядження міського голови 69 від 25 травня 2022 року Скалатська міська рада розпочинає процедуру обговорення кандидатури старости Новосілківського старостинського округу Скалатськоїміської територіальної громади.

Особи, бажаючі стати кандидатом на посаду старости Новосілківського старостинського округу, мають право подати відповідну заяву на ім'я міського голови.

До заяви додається:

- автобіографія громадянина;
- копія паспорта громадянина України;
- згода на проведення консультацій з громадськістю.
До заяви можуть бути подані інші документи, які кандидат на посаду
старости
вважає за потрібні.

Приймання заяв здійснюється в загальному відділі (Скалатської міської ради протягом

10-ти робочих днів з моменту опублікування вказаного оголошення Останній строк подання заяв до 15.00 год. 09 червня 2022 року.
За додатковою інформацією звертайтесьза тел. 3-16-07.
Скалатська міська рада