Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

На виконання рішень Скалатської міської ради № 1349 від 21.08.2018 року, №3285 від 04.08.2020 року, №3284 від 04.08.2020 року, у відповідності до Положення  про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням міської ради від 31.07.2019 року № 2023конкурсна комісія по визначенню  суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель  для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться   території Склатської громади з метою продажу наступних земельних ділянок комунальної власності :

- 0,1400 га (кадастровий номер: 6124610500:02:003:0429), цільове призначення : землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;

- 0,0230 га (кадастровий номер: 6124683600:02:001:0599), цільове призначення:для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови;

- 0,2752 га (кадастровий номер: 6124610500:02:004:0025)), цільове призначення : землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Підставою для виконання оцінки суб’єктом оціночної діяльності є договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, укладений з переможцем конкурсу.

Конкурс відбудеться 23 грудня 2020 року о 14 год. у приміщенні Скалатської міської ради ( зал засідань) за адресою: місто Скалат, вулиця Грушевського,2 ,Підволочиського району Тернопільської області.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні мати ліцензію на проведення землеоціночних робіт і кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та подають голові Комісії:

заяву на участь у Конкурсі за формою згідно з додатком 3 до Положення  про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням міської ради від 31.07.2019 року № 2023;

копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);

копію паспорта (для претендента – фізичної особи);

копію ліцензії на провадження господарської діяльності щодо проведення землеоціночних робіт;

копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

інформацію про претендентазгідно з додатком 4 до Положення  про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням міської ради від 31.07.2019 року № 2023;

конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт подаються додатково у запечатаному конверті.

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Заяви з документами на участь в конкурсі подаються у строк до 15.00 год. 21 грудня 2020 року (кожного робочого дня  з 8.00 год. до 16.00 год., з врахуванням обідньої перерви 13.00-14.00 год та реєструються загальному відділі Скалатської міської ради в загальному порядку.

Строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки – 15 календарних днів.

Кінцевий строк подання конкурсної документації 21 грудня 2020 року.

Місцезнаходження комісії: м.Скалат, вул..Грушевського, 2, Скалатська міська рада.

Контактний  телефон: (035-43)3-16-07.