Обприскування полів у Скалатській ОТГ

17.06.2020

З метою:

• дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;
  • виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;
  • запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;
  • запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл

компанія «Контінентал Фармерз Груп» інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

Сільська рада/ОТГ

Новатор Бор (Мікродобриво)

Контактна особа від «Контінентал Фармерз Груп»: _Хижа Петро Богданович_________

Номер телефону:        ___+380 (67) 3509347 __

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку винекнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.