Міжнародний день людей з інвалідністю

03.11.2021

Шановні громадяни! Благодійна організація «Благодійний фонд «ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ» організовує доброчинну акцію до «Міжнародного дня людей з інвалідністю», який щороку відзначають 3 грудня. Дана організація на протязі семи років опікується понад трьома тисячами важкохворих дітей віком від народження до 15-ти років, які постійно потребують турботи та підтримки.

Значна кількість дітей – сироти та напівсироти, діти-переселенці з зони ООС, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей із захворюваннями ДЦП, ЦНС, Синдромом Дауна, Синдромом Аутизму, цукровим діабетом, складними захворюваннями кісток, важкими гормональними порушеннями тощо.

Частина хворих дітей проходять реабілітацію в державних районних соціальних відділеннях міста Київ та у інших містах, а частина дітей через важке протікання хворіб (непересувні) знаходяться вдома на дистанційному положенні по всій Україні.

Під час карантинних заходів стало складніше забезпечити дітей усім необхідним, тому просимо по можливості допомогти:

1. Постільна білизна (розмір «півтора» та дитячий).
  2. Гіпоалергенні ковдри (розмір «півтора» та дитяча).
  3. Гіпоалергенні подушки (50х70 та 60х60).
  4. Рушники (великі махрові та для рук та обличчя).
  5. Вітамінні комплекси (для дітей до 15 років).
  6. Новий дитячий одяг (вік ві 1 до 16 років).
  7. Набори дитячого посуду (з бамбуку, пресованої пшениці тощо).
  8. Солодощі, фрукти, соки, цукерки, печиво, вафлі, мармелад тощо.

Дані для перерахунку коштів:

АТ КБ «ПриватБанк», код ЄДРПОУ 39056806

П/р: UA023206490000026004052618535

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ»

Тел.: (044) 232-30-86, (067) 220-12-93

e-mail: help@fondunity.com

www.fondunity.com

Будемо вдячні за будь-яку фінансову та матеріальну допомогу важкохворим дітям!