11.01.2022

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Скалатської міської ради оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

Частина нежитлового приміщення загальною площею 18,3 кв.м., що знаходиться за адресою: 47851, м.Скалат, проспект Шевченка,3.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку розміру орендної плати з метою укладення договору оренди.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Скалатської міської ради.

Платник робіт з оцінки об’єкта  – відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Скалатської міської ради.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Скалатської міської ради, затвердженої рішенням сесії Скалатської міської ради №1172 від 07.09.2021 року. Рішення сесії Скалатської міської ради №937 від 11.06.2021 року. Рішення сесії Скалатської міської ради №1749 від 23.12.2021 року.

До участі в конкурсі з оцінки об’єктів допускаються претенденти, що діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для розрахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва ( кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності не менше 3 років за напрямом 1. «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1. «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку їх складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до них.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також терміну виконання робіт (у календарних днях), підписаної керівником претендента та скріпленої печаткою (у разі її наявності). На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію. На конверті, в якому міститься конкурсна пропозиція, слід додатково зазначити «Конкурсна пропозиція».

Претендент подає до конкурсної комісії наступні підтверджуючі документи:

1. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно Додатку №5 до Положення) не пізніше, ніж за три робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно);
  2. Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  3. Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фоном державного майна України;
  4. Інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним з незалежної оцінки майна тощо) (згідно додатку №6 до Положення);
  5. Документи, що підтверджують досвід учасника конкурсу та оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах із таким учасником конкурсу та будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку і висновку про вартість об’єкта оцінки, з оцінки об’єкта оцінки (копії актів приймання-передавання робіт з оцінки об’єкта оцінки).
  6.

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 2 000, 00грн.

Місце знаходження комісії та робочої групи: м.Скалат, вул.Грушевського,2.

Кінцевий термін подання конкурсної документації – 24 січня 2022 р.

Конкурс відбудеться 28 січня 2022 року о 10:00 год за адресою: м.Скалат, вул. Грушевського,2.

Телефон для довідок: +380966223414

Електронна пошта: cultura@skalatmr.gov.ua