До уваги жителів та орендарів Скалатської ОТГ!

08.07.2020

У зв’язку з  тим ,що Управління капітального  будівництва Тернопільської області, у  підпорядкуванні  якого знаходяться автомобільні  дороги на  території  Скалатської  ОТГ відмовляються   від  фінансування  на обкошення прилеглої території до автодоріг,    Скалатська міська рада просить власників   та орендарів  прилеглих до  автошляхів земельних ділянок долучитись до обкошення  території, які  прилягають  до  орендованої або  власної земельної ділянки.

Дякуємо за  розуміння !