До уваги внутрішньо переміщених осіб!

01.04.2022

Відділ «Центр надання  адміністративних послуг» Скалатської міської ради  інформує про реєстрацію внутрішньо переміщених осіб.

Постановою Кабінету  Міністрів України від 13.03.2022 № 269 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» розширено можливості для евакуйованих громадян України отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Люди, які  змінюють місце проживання у зв’язку з воєнними діями, є ВПО. Це стосується людей, які після введення воєнного стану 24.02.2022 року перемістилися з регіонів, де ведуться активні бойові дії. Перелік таких регіонів визначає Кабінет Міністрів  України. На сьогоднішній день цей перелік визначений розпорядженням КМУ від 6.03.2022 № 204- р  «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка». До таких регіонів належать:

• Волинська область;
  • Донецька область;
  • Дніпропетровська область;
  • Житомирська область;
  • Запорізька область;
  • Київська область;
  • м. Київ;
  • Луганська область;
  • Миколаївська область;
  • Одеська область;
  • Сумська область;
  • Харківська область;
  • Херсонська область;
  • Чернігівська область.

Для отримання довідки повнолітня або неповнолітня внутрішньо переміщена особа звертається особисто, а малолітня дитина, недієздатна особа або особа, дієздатність якої обмежена, - через законного представника у відділ «Центр надання  адміністративних послуг» Скалатської міської ради  за адресою : м.Скалат, вул. Грушевського, 2.

з 9:00 до 16:00 пн-пт.

Під час подання заяви про взяття на облік заявник пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, або свідоцтво про народження дитини, реєтраційний номер облікової картки платника податку та інформацію про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці.

Телефон відділу «Центр надання  адміністративних послуг»: 3-12-55.